SWIM RESULTS
1'ST
NAVAL STATION
SWIM-BIKE-RUN
TIMING BY FINISH RIGHT TIMING
518-312-0886
WWW.FINISHRIGHT.COM
Place No. First Name Last Name Team Age Sex Swim Pace
===== ==== =============== ==================== ========= === ===
===== =====
1 22 Wesley Brown 30 M
2 132 Mitch Turner 42 M
3 152 Bob Bouchard 49
M
4 11 Martin Goebel 26 M
5 185 David Holwitt 25 M
6 170 John Schnoor 43 M
7 57 David Fitzgerald 34 M
8 160 Bob Lamothe 54 M
9 70
10 71 Kevin Quinn 39 M
11 502 Stephanie Schuller 32
F
12 172 Matt Beal 36 M
13 501 Michael Garr 55
M
14 58 Melissa McGrath 35 F
15 6 Tom Schindler 24 M
16 121 Daniel Force 47 M
17 159 Robert Egan 54 M
18 162 Vinny Aguiar 58 M
19 177 Joe Sbardella 53 M
20 28 Katie Stegall 29 F
21 103 Adam Cooper 40 M
22 153 David Leys 50 M
23 15 Erica O'Connell 28 F
24 53 Vincent McAteer 33 M
25 123 Daniel Azevedo 47 M
26 129 Marc Beaulieu 47 M
27 183
28 82 John Barrett 35 M
29 118 Craig
30 105 Mark Morin 40 M
31 131 Carl McCurdy 46 M
32 120 John Segerson 46 M
33 4 Jonathan Messer 22 M
34 128 Scott Madden 45 M
35 62 Scott Minary 36 M
36 181 Lisa Stevenson 44 F
37 79 Linda Turner 37 F
38 63 Robert Arellanes 36 M
39 158 William Casey 52 M
40 135 Patrick O'Rourke 40 M
41 29 Brian Govednik 23 M
42 52 Brian Macomber 33 M
43 1 Ryan Burke 20 M
44 65 Steve Wright 37 M
45 16 Emily
46 151 David Goff 49 M
47 115 John Deboer 44 M
48 50 Kathleen Kenney 31 F
49 133 Monica
50 67 Anthony Roach 37 M
51 156
52 102 Christine Cooper 40 F
53 113 Andrew Leys 43 M
54 175 Edward Rheaume 45 M
55 108 Claire Murphy 42 F
56 109
57 64 Michael Degroen 36 M
58 136 Mary Timoney 42 F
59 122 Diane Hamel 47 F
60 31 Sarah Bush 29 F
61 182 Thomas Lowe 46 M
62 154 Paul Barry 51 M
63 74 Bruce Golden 39 M
64 25 Anthony Baker 30 M
65 3 Sarah Bolan 20 F
66 119 Kevin Murphy 46 M
67 26 Kelly Willette 29 F
68 176 Montoya
69 23 Todd Coyer 30 M
70 17 Jay Danella 29 M
71 124 Thomas
72 14
73 20 Anne Marie Almirol 29 F
74 19 Jose Mora 29 M
75 112 Darryl Paquette 43 M
76 10 Valentino Lascola 26 M
77 73
78 179 Kalev Freeman 34 M
79 60 Jeremy Devlin 35 M
80 54 Christine Weeden 34 F
81 134 Robert Lux 43 M
82 18 Erica Shotts 29 F
83 104 Yesim Erez 40 F
84 21 Robyn Wicks 29 F
85 110 Kelly Hulshult 43 F
86 106 Paul Tech 40 M
87 27 Issac Sullivan 29 M
88 55 Andrew Sullivan 34 M
89 8 Jessica McElheny 24 F
90 72 Anthony Jaccaci 39 M
91 117 Cynthia Perrotti 45 F
92 7 Neil McCormack 24 M
93 174 Paul Longenderfer 37 M
94 127 Steve Sears 40 M
95 171 William Manaco 34 M
96 66 Michelle San Antonio 37 F
97 76 Christopher Hulitt 35 M
98 69 Lucia Jaccaci 38 F
99 137 Ray Labonte 43 M
100 184 Matthew Carrier 25 M
101 61 Scott Shubert 35 M
102 59 Michael Dwan 35 M
103 2
104 5 Becka Culver 23 F
106 114 Gene Milowicki 44 M
107 12
108 51 Benjamin Piecuch 32 M
109 180
110 101
111 80 Daniel Mixson 31 M
112 75 Gracia Marquis 32 F
113 78 Sandra Center 32 F
114 30 Cameron Zbikoski 22 M
24:57 83:10
115 167 Rodney Allrich 32 M
25:20 84:24
116 107 Maureen Dugan Wilcox 41 F
28:07 93:41
117 173 Katherine Alia 21 F
31:26 1:44:45
118 178 Joseph Martin 51 M
31:59 1:46:34
BIKE RESULTS
1'ST
NAVAL STATION
SWIM-BIKE-RUN
NEWPORT,
TIMING BY FINISH RIGHT TIMING
518-312-0886
WWW.FINISHRIGHT.COM
Place No. First Name Last Name Team Age Sex Bike Pace Total
===== ==== =============== ==================== ========= === ===
======= ===== =======
1 57 David Fitzgerald 34 M
42:02 2:38 52:38
2 125 Walter Lane 48 M
42:15 2:39 1:01:11
3 160 Bob Lamothe 54 M
42:20 2:39 53:02
4 152 Bob Bouchard 49 M
43:38 2:44 53:45
5 82 John Barrett 35 M
44:06 2:46 56:06
6 22 Wesley Brown 30 M
44:28 2:47 53:56
7 51 Benjamin Piecuch 32 M
44:55 2:49 1:05:54
8 120 John Segerson 46 M
45:00 2:49 57:13
9 105 Mark Morin 40 M
45:05 2:50 57:10
10 110 Kelly Hulshult 43 F
45:24 2:51 1:00:43
11 501 Michael Garr 55
M 45:31
12 135 Patrick O'Rourke 40 M
45:36 2:51 58:15
13 129 Marc Beaulieu 47 M
46:04 2:53 57:58
14 175 Edward Rheaume 45 M
46:15 2:54 59:29
15 172 Matt Beal 36 M
46:16 2:54 57:18
16 65 Steve Wright 37 M
46:28 2:55 59:15
17 151 David Goff 49 M
46:34 2:55 59:32
18 128 Scott Madden 45 M
46:49 2:56 59:04
19 123 Daniel Azevedo 47 M
46:53 2:56 58:47
20 183 Chad Chamier 42 M
46:54 2:56 58:49
21 158 William Casey 52 M
47:06 2:57 59:44
22 132 Mitch Turner 42 M
47:09 2:57 56:40
23 121 Daniel Force 47 M
47:26 2:58 58:38
24 131 Carl McCurdy 46 M 47:55 3:00 1:00:04
25 118 Craig Fulton 46 M
47:56 3:00 59:57
26 71 Kevin Quinn 39 M
47:58 3:00 58:50
27 1 Ryan Burke 20 M
48:08 3:01 1:00:51
28 67 Anthony Roach 37 M
49:03 3:04 1:02:08
29 108 Claire Murphy 42 F
49:09 3:05 1:02:26
30 53 Vincent McAteer 33 M
49:21 3:06 1:01:13
31 176 Montoya Tracy 44 M
49:43 3:07 1:03:43
32 10 Valentino Lascola 26 M
49:46 3:07 1:04:03
33 177 Joe Sbardella 53 M
49:49 3:07 1:01:25
34 4 Jonathan Messer 22 M
49:50 3:07 1:02:04
35 133 Monica Wilson 42 F
50:03 3:08 1:03:07
36 159 Robert Egan 54 M
50:04 3:08 1:01:37
37 162 Vinny Aguiar 58 M
50:09 3:09 1:01:42
38 136 Mary Timoney 42 F
50:16 3:09 1:03:47
39 102 Christine Cooper 40 F
50:26 3:10 1:03:33
40 170 John Schnoor 43 M
50:41 3:11 1:01:05
41 185 David Holwitt 25 M
51:14 3:13 1:01:34
42 50 Kathleen Kenney 31 F
51:22 3:13 1:04:24
43 79 Linda Turner 37 F
51:27 3:13 1:03:52
44 52 Brian Macomber 33 M
51:30 3:14 1:04:10
45 182 Thomas Lowe 46 M
51:46 3:15 1:05:22
46 103 Adam Cooper 40 M
51:47 3:15 1:03:26
47 154 Paul Barry 51
M 52:18 3:17 1:06:00
48 76 Christopher Hulitt 35 M
52:22 3:17 1:09:13
49 11 Martin Goebel 26 M
52:23 3:17 1:02:38
50 29 Brian Govednik 23 M
52:34 3:18 1:05:13
51 153 David Leys 50 M
52:36
52 73
53 122 Diane Hamel 47 F
52:41
54 72 Anthony Jaccaci 39 M
52:55
55 19 Jose Mora 29 M
52:58
56 66 Michelle San Antonio 37 F
53:08
57 62 Scott Minary 36 M
53:21
58 127 Steve Sears 40 M
53:33
59 64 Michael Degroen 36 M
53:39
60 134 Robert Lux 43 M
53:47
61 109
62 55 Andrew Sullivan 34 M
54:45
63 23 Todd Coyer 30 M
55:02
64 20 Anne Marie Almirol 29 F
55:13
65 113 Andrew Leys 43 M
55:15
66 181 Lisa Stevenson 44 F
55:17
67 179 Kalev Freeman 34 M
55:17
68 70
69 54 Christine Weeden 34 F
55:36
70 58 Melissa McGrath 35 F
55:38
71 17 Jay Danella 29 M
55:38
72 28 Katie Stegall 29 F
55:48
73 184 Matthew Carrier 25 M
55:57
74 63 Robert Arellanes 36 M
56:17
75 156
76 502 Stephanie Schuller 32 F
56:24
77 174 Paul Longenderfer 37 M
56:30
78 124 Thomas
79 3 Sarah Bolan 20 F
57:20
80 114 Gene Milowicki 44 M
57:44
81 115 John Deboer 44
M 58:07
82 15 Erica O'Connell 28 F
58:33
83 119 Kevin Murphy 46 M
58:50
84 26 Kelly Willette 29 F
59:03
85 137 Ray Labonte 43 M
59:08
86 178 Joseph Martin 51 M
59:45
87 31 Sarah Bush 29 F
59:48
88 60 Jeremy Devlin 35 M
59:54
89 171 William Manaco 34 M
90 69 Lucia Jaccaci 38 F
91 18 Erica Shotts 29 F
92 12
93 21 Robyn Wicks 29 F
94 107 Maureen Dugan Wilcox 41 F
95 59 Michael Dwan 35 M
96 6 Tom Schindler 24 M
97 7 Neil McCormack 24 M
98 8 Jessica McElheny 24 F
99 25 Anthony Baker 30 M
100 78 Sandra Center 32 F
101 112 Darryl Paquette 43
M
102 14
103 80 Daniel Mixson 31 M
104 74 Bruce Golden 39 M
105 16 Emily
106 106
Paul Tech 40 M
107 117 Cynthia Perrotti 45 F
108 167 Rodney Allrich 32 M
109 104 Yesim Erez 40 F
110 61 Scott Shubert 35 M
111 27 Issac Sullivan 29 M
112 101
113 173 Katherine Alia 21 F
114 180
115 30 Cameron Zbikoski 22 M
116 5 Becka Culver 23 F
117 75 Gracia Marquis 32 F
RUN RESULTS
1'ST
NAVAL STATION
SWIM-BIKE-RUN
TIMING BY FINISH RIGHT TIMING
518-312-0886 WWW.FINISHRIGHT.COM
Place No. First Name Last Name Team Age Sex Run Pace Total
===== ==== =============== ==================== ========= === ===
======= ===== =======
1 175 Edward Rheaume 45
M
2 127 Steve Sears 40 M
3 120 John Segerson 46 M
4 152 Bob Bouchard 49 M
5 160 Bob Lamothe 54 M
6 135 Patrick O'Rourke 40 M
7 129 Marc Beaulieu 47 M
8 501 Michael Garr 55
M
9 57 David Fitzgerald 34 M
10 29 Brian Govednik 23 M
11 183
12 51 Benjamin Piecuch 32 M
13 28 Katie Stegall 29 F
14 133 Monica
15 82 John Barrett 35 M
24:00
16 128 Scott Madden 45 M
24:02
17 172 Matt Beal 36 M
24:04
18 1 Ryan Burke 20 M
24:06
19 118 Craig
20 25 Anthony Baker 30 M
24:17
21 131 Carl McCurdy 46 M
24:24
22 23 Todd Coyer 30 M
24:26
23 4 Jonathan Messer 22 M
24:30
24 52 Brian Macomber 33 M
24:38
25 50 Kathleen Kenney 31 F
24:39
26 22 Wesley Brown 30 M
24:45
27 134 Robert Lux 43 M
24:54
29 71 Kevin Quinn 39 M
25:04
30 123 Daniel Azevedo 47 M
25:06
31 110 Kelly Hulshult 43 F
25:10
32 63 Robert Arellanes 36 M
25:14
33 58 Melissa McGrath 35 F
25:16
34 182 Thomas Lowe 46 M
25:18
35 76 Christopher Hulitt 35 M
25:27
36 108 Claire Murphy 42 F
25:28
37 137 Ray Labonte 43 M
25:29
38 121 Daniel Force 47 M
25:31
39 10 Valentino Lascola 26 M
25:40
40 17 Jay Danella 29 M
25:48
41 105 Mark Morin 40 M
25:50
42 65 Steve Wright 37 M
26:00
43 136 Mary Timoney 42 F
26:01
44 184 Matthew Carrier 25 M
26:03
45 132 Mitch Turner 42 M
26:20
46 176 Montoya
47 122 Diane Hamel 47 F
26:46
48 31 Sarah Bush 29 F
26:46
49 19 Jose Mora 29 M
27:02
50 67 Anthony Roach 37 M
27:09
51 55 Andrew Sullivan 34 M
27:12
52 26 Kelly Willette 29 F
27:19
53 158 William Casey 52 M
27:21
54 185 David Holwitt 25 M
27:26
55 179 Kalev Freeman 34
M 27:30
56 151 David Goff 49 M
27:44
57 171 William Manaco 34 M
27:53
58 73
59 72 Anthony Jaccaci 39 M
27:54
60 16 Emily
61 78 Sandra
Center 32 F
28:06
62 80 Daniel Mixson 31 M
28:25
63 21 Robyn Wicks 29 F
28:34
64 66 Michelle San Antonio 37 F
28:43
65 79 Linda Turner 37 F
28:48
66 64 Michael Degroen 36 M
28:54
67 177 Joe Sbardella 53 M
28:56
68 11 Martin Goebel 26 M
29:02
69 12
70 104 Yesim Erez 40 F
29:09
71 103 Adam Cooper 40 M
29:10
72 153 David Leys 50
M 29:18
73 162 Vinny Aguiar 58 M
29:24
74 114 Gene Milowicki 44 M
29:35
75 27 Issac Sullivan 29 M
29:38
76 69 Lucia Jaccaci 38 F
29:42
77 102 Christine Cooper 40 F
29:43
78 159 Robert Egan 54 M
29:50
79 70
80 181 Lisa Stevenson 44 F
29:55
81 502 Stephanie Schuller 32 F
29:56
82 154 Paul Barry 51 M
29:57
83 3 Sarah Bolan 20 F
30:02
84 20 Anne Marie Almirol 29 F
30:10
85 54 Christine Weeden 34 F
30:17
86 53 Vincent McAteer 33 M
30:21
87 178 Joseph Martin 51 M
30:21
88 74 Bruce Golden 39 M
30:56
89 156
90 106 Paul Tech 40 M
31:02
91 170 John Schnoor 43 M
31:03
92 115 John Deboer 44 M
31:20
93 174 Paul Longenderfer 37 M
32:01
94 8 Jessica McElheny 24 F
32:10
95 109
96 119 Kevin Murphy 46 M
32:25
97 124 Thomas
98 113 Andrew Leys 43 M
32:37
99 117 Cynthia Perrotti 45 F
32:37
100 59 Michael Dwan 35 M
33:08
101 60 Jeremy Devlin 35 M
33:28
102 107 Maureen Dugan Wilcox 41 F
33:31
103 167 Rodney Allrich 32 M
33:32
104 61 Scott Shubert 35 M
33:48
105 18 Erica Shotts 29 F
35:12
106 15 Erica O'Connell 28 F
36:00
107 7 Neil McCormack 24 M
37:29
108 14
109 6 Tom Schindler 24 M
37:46
110 62 Scott Minary 36 M
38:46
111 30 Cameron Zbikoski 22 M
39:44
112 180
113 112 Darryl Paquette 43 M
42:36
114 101
115 173 Katherine Alia 21 F
49:09
116 5 Becka Culver 23 F
54:04
117 75 Gracia Marquis 32 F
54:49
Page 1
1'ST
NAVAL STATION
SWIM-BIKE-RUN
TIMING
BY FINISH RIGHT TIMING
518-312-0886
WWW.FINISHRIGHT.COM
RESULTS OF ALL
SPLITS
Place SWIM SWIM BIKE BIKE BIKE RUN RUN TOTAL
in Bib
Spl
Spl
Swim Spl
Place Division
No. First Last City St Age S Plc Time Plc Time
Time
Plc Time Time
===== ======== ====
========= =========== =============== == === =
==== ==== ====
===== ===== ==== =====
=======
1 1/10
160 Bob Lamothe
2 1/14
152 Bob Bouchard
3 1/24
57 David Fitzgerald
4 2/24
22 Wesley Brown
5 2/14
120 John Segerson
6 Team 501 Michael Garr
7 3/24
82 John Barrett
8 1/20
135 Patrick O'Rourke
9 3/14
175 Edward Rheaume
10 4/14
129 Marc Beaulieu
11 4/24
172 Matt Beal Okemos MI 36 M
12
12 2/20
183
13
3/20 132 Mitch Turner
14 4/20
105 Mark Morin
15 5/14
128 Scott Madden
16 6/14
123 Daniel Azevedo
17 5/20
71 Kevin Quinn
18 7/14
121 Daniel Force
19 8/14
118 Craig
20 9/14
131 Carl McCurdy
21 1/14
1 Ryan Burke
22 5/24
65 Steve Wright
23 1/11
110 Kelly Hulshult
25 2/14
4 Jonathan Messer
26 2/11
133 Monica
27 3/10
158 William Casey
28 11/14 151
David Goff
29 3/11
108 Claire Murphy
30 3/14
29 Brian Govednik
31 6/24
52 Brian Macomber Foxboro MA 33 M
42
32 4/14
185 David Holwitt
33 1/8
50 Kathleen Kenney
34 7/24
67 Anthony Roach
35 5/14
10 Valentino Lascola
36 8/24
51 Benjamin Piecuch
37 4/11
136 Mary Timoney
39 4/10
177 Joe Sbardella
40 12/14 182
Thomas Lowe
41 5/10
162 Vinny
Aguiar
Foxboro MA 58 M
18
42 1/14
28 Katie Stegall
43 6/10
159 Robert Egan
44 7/20
127 Steve Sears Seekonk MA 40 M
94
45 9/24
53 Vincent McAteer
46 6/14
11 Martin Goebel
47 2/8
58 Melissa McGrath
48 8/20
170 John Schnoor
49 9/20
103 Adam Cooper
50 3/8
79 Linda Turner
51 1/3
122 Diane Hamel
52 5/11
102 Christine Cooper
53 10/20 134
Robert Lux
54 10/24 23
Todd Coyer
55 7/10
153 David Leys
56 11/24 63
Robert Arellanes
57 7/14
19 Jose Mora
58 12/24 76
Christopher Hulitt
60 8/14
17 Jay Danella
61 11/20 70
62 8/10
154 Paul Barry
63 13/24 64
Michael Degroen
64 12/20 72
Anthony Jaccaci
65 14/24 179 Kalev
Freeman
66 Team 502
Stephanie Schuller
67 7/11 181
Lisa Stevenson
68 15/24 55
Andrew Sullivan
69 5/8
66 Michelle San Antonio
70 2/14
20 Anne
Marie Almirol
71 9/14
184 Matthew Carrier
72 3/14
31 Sarah Bush
73 13/20 109
74 4/14
26 Kelly Willette
75 9/10
156
76 6/8
54 Christine Weeden
77 14/20 113
Andrew Leys
78 5/14
3 Sarah Bolan
79 15/20 137
Ray Labonte
81 16/24 25
Anthony Baker
82 13/14 124
Thomas
83 17/24 62
Scott Minary
84 18/24 171
William Manaco
85 19/24 174
Paul Longenderfer
86 14/14 119
Kevin Murphy
87 6/14
21 Robyn Wicks
88 17/20 114
Gene Milowicki
89 7/14
15 Erica
O'Connell Seekonk MA 28 F
23
90 8/11
69 Lucia Jaccaci
91 20/24 60
Jeremy Devlin Plianville MA 35
M 79
92 8/14
16 Emily
93 10/14 12
94 9/14
18 Erica
95 18/20 74
Bruce Golden
96 10/14
8 Jessica McElheny
97 11/14 6
Tom Schindler
98 9/11
104 Yesim
Erez
Hopkinton MA 40 F
83
99 21/24 59
Michael Dwan
100 19/20 106
Paul Tech
101 7/8
78 Sandra Center
102 22/24 80
Daniel Mixson
103 12/14 7
Neil McCormack
104 11/14 14
105 2/3
117 Cynthia Perrotti
106 20/20 112
Darryl Paquette
107 10/10 178
Joseph Martin Rehoboth MA 51
M 118 31:59 86
59:45
108 13/14 27 Issac Sullivan
109 10/11 107
Maureen Dugan Wilcox
110 23/24 61
Scott Shubert
111 24/24 167
Rodney Allrich
112 11/11 101
113 3/3
180
114 14/14 30
Cameron Zbikoski
115 12/14 5 Becka
Culver
116 13/14 173
Katherine Alia
117 8/8
75 Gracia Marquis
118 14/14 2
1'ST
NAVAL
STATION
SWIM-BIKE-RUN
TIMING BY FINISH RIGHT TIMING
518-312-0886
WWW.FINISHRIGHT.COM
AWARD LIST
OVERALL FEMALE WINNERS
1 Kelly Hulshult
FEMALE AGE GROUP: 14 - 29
1 31 Katie Stegall
2 62 Anne Marie Almirol
3 65 Sarah Bush
4 66 Kelly Willette
5 68 Sarah Bolan
6 77 Robyn Wicks
7 80 Erica O'Connell Seekonk MA 28 F
8 85 Emily
9 93 Erica
10 94 Jessica McElheny
11 99
FEMALE AGE
GROUP: 30 - 37
1 29 Kathleen Kenney
2 40 Melissa McGrath
3 42
Linda Turner
4 67 Michelle
5 71 Christine Weeden
6 100 Sandra Center
FEMALE AGE GROUP: 38 - 44
1 25 Kelly Hulshult
2 28 Monica
3 34 Claire Murphy
4 39 Mary Timoney
6 55 Christine Cooper
7 74 Lisa
Stevenson
8 86 Lucia Jaccaci
9 101 Yesim Erez Hopkinton MA 40 F
10 107 Maureen Dugan Wilcox
FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
1 53 Diane Hamel
2 104 Cynthia Perrotti
1'ST
NAVAL STATION
SWIM-BIKE-RUN
TIMING BY FINISH RIGHT TIMING
518-312-0886 WWW.FINISHRIGHT.COM
AWARD
LIST
OVERALL MALE
WINNERS
1 Bob Lamothe
MALE AGE GROUP: 14 - 29
1 21 Ryan Burke
2 25 Jonathan Messer
3 30 Brian Govednik
4 32 David Holwitt
5 35 Valentino Lascola
6 46 Martin Goebel
7 57 Jose Mora
8 60 Jay Danella
9 71 Matthew Carrier
10 93
11 97 Tom Schindler
12 103 Neil McCormack
13 108 Issac Sullivan
14 114 Cameron Zbikoski
MALE AGE GROUP: 30 - 37
1 3 David Fitzgerald
2 4 Wesley
Brown
3 7 John Barrett
4 11 Matt Beal Okemos MI 36 M
5 22 Steve Wright
6 31 Brian Macomber Foxboro MA 33 M
7 34 Anthony Roach
8 36 Benjamin Piecuch
9 45 Vincent McAteer
10 54 Todd Coyer
11 56 Robert Arellanes
12 58 Christopher Hulitt
13 63 Michael Degroen
14 65 Kalev Freeman
15 68 Andrew Sullivan
16 81 Anthony Baker
17 83 Scott Minary
18 84 William Manaco
19 85 Paul Longenderfer
20 91 Jeremy Devlin Plianville MA 35 M
21 99
Michael Dwan
22 102 Daniel Mixson
23 110 Scott Shubert
24 111 Rodney Allrich
MALE AGE GROUP: 38 - 44
1 8 Patrick O'Rourke
2 12
3 13 Mitch Turner
4 14 Mark Morin
5 17 Kevin Quinn
7 44 Steve Sears Seekonk MA 40 M
8 48 John Schnoor
9 49 Adam Cooper
10 53 Robert Lux
11 61
12 64 Anthony Jaccaci
13 73
14 77 Andrew Leys
15 79 Ray Labonte
17 88 Gene Milowicki
18 95 Bruce Golden
19 100 Paul Tech
20 106 Darryl Paquette
MALE AGE GROUP: 45 - 49
1 2 Bob Bouchard
2 5 John Segerson
3 9 Edward Rheaume
4 10 Marc Beaulieu
5 15 Scott Madden
6 16 Daniel Azevedo
7 18 Daniel Force
8 19 Craig
9 20 Carl McCurdy
11 28 David Goff
12 40 Thomas Lowe
13 82 Thomas
14 86 Kevin Murphy
MALE AGE GROUP: 50 - 99
1 1 Bob Lamothe
2 27 William Casey
3 39 Joe Sbardella
4 41 Vinny Aguiar Foxboro MA 58 M
5 43 Robert Egan
6 55 David Leys
7 62 Paul Barry
8 75
9 107 Joseph Martin Rehoboth MA 51 M
FEMALE TEAMS
Stephanie Schuller
Sarah Lopes
Cheryl
MALE TEAMS
Michael Garr
Chris Shaw
Steve Bennett